Vyučující

Zdeněk Zadražil, ředitel ZUŠ, Konzervatoř Brno
klarinet, saxofon, flétna, souborová

 

 

Ludmila Zadražilová, Konzervatoř Kroměříž
akordeon, zobcová flétna, nauka, souborová hra, sbor

Jiří Krejčů, Vojenská konzervatoř Roudnice nad Labem
housle, kontrabas, zobcová flétna

 

 

Blanka Vopravilová, Univerzita Hradec Králové
hudební nauka, sbor, zobcová flétna

Teraza Ratajová, Konzervatoř Praha
klavír, lesní roh

V současné době vyučujeme tyto předměty

Přípravná hudební výchova
Hra na klavír
Hra na akordeon
Hra na housle
Hra na kontrabas

Hra na zobcovou flétnu (soprán, alt, tenor, bas)
Hra na příčnou flétnu
Hra na klarinet
Hra na saxofon

Hra na lesní roh
Souborová hra
Dětský pěvecký sbor
Dívčí pěvecký sbor Arietta

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

Jakub Žižka 2. místo ve hře na klarinet v 1. kategorii

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje

Petr Randlík (Saxofon) Absolutní vítěz ve hře na dechové nástroje
Petr Randlík (Saxofon) 1. místo s postupem (8. kategorie)
Jakub Žižka (Klarinet) 1. místo s postupem (1. kategorie)

Okresní kolo soutěže ZUŠ hra na klavír

Nela Kočovská 3. místo (III. kategorie)
Vojtěch Novotný 2. místo (II. kategorie)
Mariana Habermannová 2. místo (I. kategorie)
Štěpán Sedlák 2. místo (I. kategorie)

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle 

Barbora Tušilová 1. místo (IV. kategorie)
Kristýna Čambalová 1. místo (IV. kategorie)

Ústřední kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů ZUŠ Liberec 

Petr Randlík 2. místo (kategorie IV.a)
Aneta Brunerová 2. místo (kategorie IV.a)
Lukáš Filsoch 2. místo (kategorie IV.a)
Josef Marek 2. místo (kategorie IV.a)

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ - Akordeon 

Anna Schmidtová 2. místo (0. kategorie)
Vojtěch Péč 2. místo (0. kategorie)

Krajské kolo národní soutěže ZUŠ - Saxofonový kvartet

Petr Randlík 1. místo s postupem (kategorie IV.a)
Aneta Brunerová 1. místo s postupem (kategorie IV.a)
Lukáš Filsoch 1. místo s postupem (kategorie IV.a)
Josef Marek 1. místo s postupem (kategorie IV.a)

Okresní kolo - hra na akordeon

Anna Schmidtová 1. místo s postupen do krajského kola
Vojtěch Péč 1. místo s postupen do krajského kola
Aneta Zaňáková 1. místo

Okresní kolo dechových nástrojů (komorní hra) - Saxofonový kvartet

Petr Randlík 1. místo s postupem do krajského kola 
Aneta Brunerová 1. místo s postupem do krajského kola 
Lukáš Filsoch ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KRAJSKÉHO KOLA
Josef Marek ABSOLUTNÍ VÍTĚZ KRAJSKÉHO KOLA

Celostátní soutěž ZUŠ v komorním zpěvu a ve hře na dechové nástroje dřevěné 

OKRESNÍ KOLO:
komorní zpěv 1. místo
klarinet 1. místo
klarinet 1. místo
saxofon 1. místo
KRAJSKÉ KOLO:
saxofon 1. místo
klarinet 2. místo

 

Celostátní soutěž ZUŠ ve hře na klavír, akordeon a smyčcové nástroje

OKRESNÍ KOLO:
Klavír 2. místo
Housle 3. místo
akordeon neúčast  z důvodu nemoci

Mezinárodní soutěž ve hře na dechové nástroje PRO BOHEMIA OSTRAVA 2011

Klarinet diplom

Celostátní soutěž ZUŠ ve hře na dechové nástroje

OKRESNÍ KOLO KONANÉ V HUMPOLCI DNE 17. ÚNORA 2009
Vojtěch Žižka - klarinet 1. místo - postup do krajského kola
Lukáš Filsoch - klarinet 1. místo
Gabriela Žižková - flétna 1. místo
Denisa Valentová - flétna 2. místo
 KRAJSKÉ KOLO KONANÉ VE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU DNE 18. 3. 2009:
Vojtěch Žižka - klarinet 1. místo

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci ZUŠ Žirovnice. 

Žáci přijatí na konzervatoře a výtvarné školy od 1. 9. 2009

Gabriela Žižková - flétna Konzervatoř Praha
Miloš Doležal - kontrabas Konzervatoř Kroměříž
Jan Voharčík - výtvarný obor Střední grafická škola Jihlava

Blahopřejeme k úspěšnému přijetí a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu